Hugh Kent a Manami Martin vyhráli Guam Ko'ko' Road Race

KokoKids2023 2 1 | eTurboNews | eTN

Guam Ko'ko' Road Race, podpisová událost Guam Visitors Bureau, se po dlouhé šestileté přestávce vrátila do svého 13. ročníku.

Guam Visitors Bureau (GVB) a Guam Running Club (GRC) zakončily impozantním Ko'ko' víkendem, když 587 běžců sestoupilo dnes ráno do Governor Joseph Flores Memorial Park (Ypao Beach) na 13. Guam Ko'ko' Road Race. . Podpisová akce GVB se vrátila po dlouhé šestileté odmlce.

Novou trať dokončil za 34 minut a 23 sekund a Hugh Kent z Guamu se stal novým celkovým vítězem 10K pro rok 2023. Youngho Kim z Jižní Koreje se umístil na druhém místě s časem 34:36, zatímco Ryan Matienzo z Guamu doběhl v čase 35:09.

Manami Iijima Martin vyhrála závod žen na 10 km s časem 38 minut a 9 sekund před vítězkou druhého místa Sharon Hawley, která doběhla v čase 43:02. Yumika Sugahara skončila celkově třetí s časem 43:56

Podpisové akce GVB se zúčastnili běžci z 11 zemí, včetně Japonska, Koreje, Filipín, Tchaj-wanu, Portorika, Nové Kaledonie, Mexika, Guyany, Kanady, Ruska a pevniny USA. Všichni zúčastnění běžci obdrželi finišerské tričko, tašku, ručník, snídani po závodě a občerstvení.

KokoRace2023 Start2 | eTurboNews | eTN

Prezident a generální ředitel GVB Carl TC Gutierrez řekl: „Blahopřejeme našim vítězům 10 600 a téměř XNUMX běžcům, kteří z toho udělali velmi výjimečný mezinárodní závodní víkend.

Mnohokrát děkujeme guvernérce Lou Leon Guerrero za její podporu a požehnání této kulturní události.

Tyto akce byly vytvořeny, aby dali našim obyvatelům a návštěvníkům šanci zažít společně našeho ducha håfa adai.“

"Letošní účast byla fantastická a překonala rekord jako největší závod na 10 tisíc, jaký jsme v posledních letech zaznamenali," řekl ředitel závodu Manny Hechanova. „Užili jsme si opět partnerství s GVB, abychom podpořili jejich vizi sportovní turistiky a upozornili na neutěšenou situaci ptáka ko'ko'.

Doufáme, že se k nám můžete připojit na 2024 Ko'ko' víkend 13. až 14. dubna 2024!“OFICIÁLNÍ VÝSLEDKY ZÁVODU

Ko'ko' Kids přinášejí energii

14. ročník Guam Ko'ko' Kids Fun Run odstartoval v sobotu 483. dubna Ko'ko' Weekend se 12 běžci do 15 let v Governor Joseph Flores Memorial Park (Ypao Beach).

Nejlepší tři vítězové mužů a žen byli oceněni divizními medailemi za závody 3.3 10 (12–1.6 let), 7 9 6 (4–6 let) a XNUMX XNUMX (XNUMX–XNUMX let) . Účastníci Ko'ko'kid obdrželi triko, tašku, ručník, svačiny a občerstvení. Po každém závodě byly také zajištěny bezplatné hry a aktivity pro rodiče a děti.

Cpodpora ommunity

GVB děkuje sponzorům Ko'ko' Kids Fun Run a Ko'ko' Road Race: Guam Running Club, Three Squares, Run Guam, Vince Jewelers, Micronesia Mall a Pay-Less Supermarkety.

Předsednictvo také zvláště děkuje svým partnerům: Úřadu guvernéra a guvernéra nadporučíka, zákonodárce Guamu, oddělení zemědělství pro vodní zdroje a přírodní zdroje, ministerstvo veřejných prací, ministerstvo parků a rekreace, rada starosty Guamu, Guam Hasičský sbor, guamská policie, bezpečnostní důstojníci, Coca-Cola Beverage Co., Foremost Foods Inc, Glimpses of Guam, Hilton Guam Resort & Spa, Pepsi Guam Bottling Co., a Pomika Sales.

GVB dále děkuje dobrovolníkům, kteří podpořili Ko'ko' Weekend, včetně Urban Fitness, Macy's Guam, Tourism Awareness Group, International Friendship Club, Tara Tydingco a JFK Track & Field Club, Guam Islander Softball Association pro muže a ženy, Guam Badminton Federation, a Guam Rugby Club.

Kompletní výsledky závodu budou zveřejněny visitguam.com/koko. Běžci mohou dostávat novinky o budoucích událostech také sledováním Ko'ko' Road Race (@guamkokoroadrace) a Ko'ko' Kids Fun Run (@guamkokokids) na Facebooku, stejně jako GVB na Facebooku (@guamvisitorsbureau), Instagramu (@visitguamusa ) a Twitter (@visitguam).

CO SI Z TOHOTO ČLÁNKU ODVĚTŘIT:

• Un dangkulo na si yu'os ma'åse' našim sponzorům, partnerům, dobrovolníkům, záchranářům, návštěvníkům a především naší komunitě za jejich podporu při oživení silničního závodu Guam Ko'ko' a Guam Ko' ko' Kids Fun Run.
  • Běžci mohou dostávat novinky o budoucích událostech také sledováním Ko'ko' Road Race (@guamkokoroadrace) a Ko'ko' Kids Fun Run (@guamkokokids) na Facebooku, stejně jako GVB na Facebooku (@guamvisitorsbureau), Instagramu (@visitguamusa ) a Twitter (@visitguam).
  • Manami Iijima Martin vyhrál závod žen na 10K časem 38 minut a 9 sekund před vítězkou druhého místa Sharon Hawley, která skončila na 43.