Pití Heinekenu se Superstars: Závod formule 1 v Las Vegas

Heineken Dome

Víkend Grand Prix Las Vegas poskytl vzrušující závěr pro mnoho nadšenců Formule 1.

Po vysokorychlostním závodu ulicemi Sin City, závod F1 v Las Vegas akce skončila strhujícím závěrem, po kterém létaly jiskry.

Opíjet se Heineken byl na pořadu jednání a generální ředitel nizozemské pivní společnosti byl v Las Vegas, aby spočítal své výhry. Řekl:

"Tento závodní víkend ztělesnil podstatu partnerství Heinekenu s tímto sportem; přináší maximální zábavu. Bylo to víc než jen závod, spojující vzrušující závodní akci s nezapomenutelnými zážitky fanoušků. Jaký způsob, jak představit F1 Vegas – mezník."

Bram Westenbrink, generální ředitel společnosti Heineken

Heineken měl v F1 v Las Vegas dvě unikátní Beer Choices

na zdraví | eTurboNews | eTN
Martin Garrix uzavírá Heineken Silver Grand Prix Las Vegas

Aby byl spravedlivý, vysvětlil produktové portfolio své společnosti, které spotřebitelům umožňuje vybrat si, jak chtějí oslavit svůj zážitek z F1®. Volba byla Heineken Silver, světlé pivo oslavované jako nejvýznamnější novinka značky na americkém trhu, nebo Heineken 0.0, oblíbené nealkoholické pivo pivovaru.

Závod znamenal první F1 v Las Vegas za více než čtyři desetiletí. Max Verstappen z Red Bullu vybojoval vítězství bez námahy, zatímco Charles Leclerc z Ferrari si zajistil druhé místo tím, že v posledním kole předjel Verstappenova týmového kolegu Sergia Péreze.

Poté, co Verstappen vyhrál, oslavy na stupních vítězů, zasazené do neonově třpytivého pozadí Las Vegas, byly povýšeny exkluzivním vystoupením světové superstar DJ a producenta Martina Garrixe. Jeho set, symfonická souhra světla a hudby, se rozléhal v srdcích fanoušků a znamenal vzrušující blízkost závodního víkendu. Tento impozantní soubor odstartoval oslavy na stupních vítězů po prvním závodě F1® v Las Vegas po více než 40 letech.

Max Verstappen bez námahy vybojoval vítězství v prvním závodě F1

V posledním kole si Charles Leclerc z Ferrari zajistil druhé místo tím, že předjel Verstappenova týmového kolegu Sergia Péreze. Pódiové oslavy zasazené do neonově třpytivé kulisy Las Vegas byly umocněny exkluzivním vystoupením světové superstar DJ a producenta Martina Garrixe.

Jeho symfonická souhra světla a hudby se rozléhala v srdcích fanoušků a znamenala vzrušující blízkost závodního víkendu. Epická výprava odstartovala oslavy na stupních vítězů po prvním závodě F1 v Las Vegas po více než 40 letech.

Celebrity

GRAND PRIX FORMULA 2023 HEINEKEN SILVER LAS VEGAS 1 přilákala na jednu z nejvýznamnějších zábavních akcí posledních let řadu áčkových osobností.

Renomované hvězdy jako Patrick Dempsey, Brad Pitt, ASAP Rocky, Rihanna, Simone Ashley a Shaquille O'Neal si užívaly napínavý závod a vytvořily dokonalou směs rychlosti a hvězdné síly.

Heineken® povýšil zábavu na závodech působivým třípatrovým domem Heineken House, který přinesl pulzující noční život Las Vegas na trať.

Lineup představoval renomované DJs jako DJ Pee .

.. a DJ Tennis b2b Carlita, zajišťující nezapomenutelný zážitek.

Heineken se navíc zapsal do historie jako první pivní společnost, která inzerovala na ikonickém Sphere, uchvátila Las Vegas ohromujícími vizuálními prvky s ledovou tematikou a dále se etablovala jako průkopníci v zábavním průmyslu.

Velká cena Formule 1 Heineken Silver Las Vegas byla závodem, který Martin Garrix, celosvětově uznávaný DJ a producent, dychtivě očekával.

Umocnilo to oslavy na vybraných závodech této sezóny. Garrix vyjádřil své nadšení z pozoruhodného nadšení a podpory ze strany publika a fanoušků. Garrix, který hrál na úvodním ročníku Grand Prix, se cítil nesmírně poctěn být součástí tak významné události.

Někteří účastníci F1 však takové štěstí neměli.

Ve čtvrtek byli nuceni opustit prohlídkové plochy kvůli dlouhému zpoždění způsobenému technickými problémy na hřišti.

V důsledku toho se tito zklamaní fanoušci stali žalobci v hromadné žalobě proti závodní organizaci, která požadovala pro každého 30,000 XNUMX $.

Tato smíšená reakce odráží kolísavé přijetí návratu formule 1 do Las Vegas. Navzdory nadšení příznivců pro rostoucí popularitu tohoto sportu v USA a očekávaným ekonomickým přínosům došlo na cestě k neúspěchům.

Místní obyvatelé si celé týdny stěžovali na dopravní chaos. Hotely musely snížit ceny, aby přilákaly více diváků.

S loňskou akcí v Džiddě v Saúdské Arábii musel Heineken dohnat pozici sponzora, aby zajistil, že všichni budou mít dostatek piva. To mělo rozhodně za následek jinou úroveň požitku ve srovnání s akcí v Džiddě, kde alkohol nebyl povolen.

Las Vegas znamená, že podnikání není jen slogan.

Co se stane v Las Vegas, zůstane v Las Vegas!